31 #, Yinhe Yolu, Liushi Kasaba, Yueqing, Wenzhou, Zhejiang, Çin 325604
Ana sayfa

Yueqing Xingyang Electronic Co.,ltd

Çin Yueqing Xingyang Electronic Co.,ltd Sertifikalar
Çin Yueqing Xingyang Electronic Co.,ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Yueqing Xingyang Electronic Co.,ltd

1 2 3 4
Yueqing Xingyang Electronic Co.,ltd Yueqing Xingyang Electronic Co.,ltd Yueqing Xingyang Electronic Co.,ltd Yueqing Xingyang Electronic Co.,ltd
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : CNXY
No. Çalışanları : 10~40
Yıllık satış : 500000-1000000
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : < 10%
Yueqing Xingyang Electronic Co, Ltd (kısaca CNXY) bir tasarım, üretim ve elektrik ekipman satışı konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur. Firmamız elektrik ekipmanları en büyük üretim üssü - "Çin Elektrik Ekipmanları Başkenti" olarak adlandırılan Wenzhou bulunan bir ofisi vardır.

CNXY'nin beş uzman şubesi ve 300'ün üzerinde uzmanlaşmış kooperatif ortağı bulunmaktadır. ISO9001 sertifikalı bir işletme olan CNXY, bilimsel yönetim, profesyonel mühendisler, iyi eğitimli takımlar ve teknisyenler ve kalifiye elemanlarla modern üretim hatları ve yüksek kaliteli kontrol ekipmanlarına sahiptir.

Şimdi CNXY, Hong Kong, Tayvan bölgesi, Singapur, Türkiye ve Wenzhou (Çin Halk Cumhuriyeti) sırasıyla beş tasarım ve üretim üssü, dünya çapında 28 satış kuruluşu ve 50'den fazla holding üyesi kuruluşa sahiptir.

CNXY ürünleri arasında düşük voltajlı aparatlar, kaynak ekipmanı, enstrümanlar ve sayaçlar, fotoelektron ürünleri, inşaat için elektrikli ürünler, otomobil aparatları ve endüstriyel otomatik ekipmanlar bulunmaktadır. Ürünlerimiz 100'den fazla ülke ve bölgeye satılmaktadır. Tüm ihracat ürünleri CE sertifikası geçti ve bazı ürünler RoHS, TUV, UL, KEMA, SIRIM ve benzeri gibi birkaç uluslararası sertifikalar geçti.

İletişim bilgileri
Yueqing Xingyang Electronic Co.,ltd

Faks: 86-0577-61717710

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)